top of page
nvc-new-picture-puzzle-970x655.jpg

לשמוע את הלב  
שמאחורי המילים 

קורס תקשורת מקרבת עם חן ושקד

נמאס לכם מריבים? 
מחפשות כלי לחיים יותר שקטים, שלווים ושמחים ?
הגיע הזמן לעשות שינוי!

אם התשובה היא כן מוזמנים.ות להצטרף אלינו
לקורסים הקרובים של תקשורת מקרבת!

WhatsApp Image 2023-04-30 at 17.19.25.jpeg
WhatsApp Image 2023-04-30 at 17.26.43.jpeg
Anchor 2

מה יקרה בקורס?

נקבל כלים להשתמש בתקשורת המקרבת.

נעבוד עם סיטואציות אמיתיות מהחיים.

נלמד איך למצוא חמלה וקבלה לעצמנו ולאחרים.

בתוך הקצב המטורף של העולם נתרגל לעצור, ולהכניס

נשימה . נתחיל לשים לב לאוטומטים שמתוכם אנחנו

פועלים ונתנסה בדרך חדשה להגיב ולחשוב.

נצחק, ניפגש עם עוד א.נשים כאן מהגליל העליון.

ניתן לעצמנו מתנה של חיבור ואהבה.

למה עכשיו? למה לא שנה הבאה? עוד 5 / 10 שנים?

כמה סבל אנחנו חווים כשאנו רבים?!

היחסים שלנו עם עצמנו , עם המשפחה שלנו ,עם החברים

הם כל כך יקרים , למה לבלות עוד רגע בשיפוט ובריב

כשיש כלי , יש שיטה לתקשורת אחרת!

ובנוסף לכל בתקופה הזו שרבים מאיתנו חווים לחץ, ניתוק,

בתרבות שבה הדרך השלטת לחשוב ולדבר היא על ידי

כעס , שיפוט ,ביקורת, חוסר אמון אנחנו מזמינים לאפשרות

לחשוב אחרת, כלפי עצמנו וכלפי אחרים.

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לכל מי שמעוניין.ת לשפר את הקשר עם

עצמו.ה או עם האנשים הקרובים לו.ה עם המשפחה,

חברות.ים , עבודה וכו'. 

הקורס מתאים לכל מי שהשפה הזו מסקרנת אותו.ה ,

שרוצה לעשות שינוי חיובי ומשמעותי בתקשורת.

גילוי נאות

הקורס לא מתאים למי שמחפש.ת פתרון פלאי ו"אינסטנס" ליחסים ללא עבודה או תירגול. תהליכי עומק הם דבר שדורש סבלנות והתמדה . אני מאמינה ורואה מהניסיון של הקורסים שלי שדברים מופלאים משתנים , שאופציות חדשות של חמלה וחשיבה נפתחות ביחסים הכי משמעותיים של המשתתפים.ות אבל זה תלוי בסבלנות, בתירגול בבית ובקצב ההטמעה האישי של כל אחת.ד.

מזמינים ללמוד איתנו כאן בגליל העליון, קרוב לבית, באווירה אינטימית.  אנחנו מביאים את כל התשוקה והאמונה שלנו בדרך הזו, מתבלים את השיעורים בהרבה תירגול, צחוק , עשור של ניסיון בהדרכה, הרבה רגישות לכל אחת.ד ולצרכיו או צרכיה ומוסיפים הרבה עושר והעמקה לתירגול ה"יבש" של השיטה.

תמונה מוקטנת.jpg

כמה מילים על חן

תמיד אמרו לי שאני רגישה, זה נכון, כעת זה המקצוע שלי! ניחנתי ביכולת לקרוא א.נשים ומצבים ולעזור למי שבוחר לראות את מה שנאמר מאחורי המילים. יש לי כמיהה גדולה ליצור עוד חיבור ושלום בתוכי ומחוצה לי. מזה עשור זוכה לצעוד בדרך של תרגול  ולמידה בשלושת הערוצים של תקשורת מקרבת , מדיטציה וחיבור לטבע. 

למדתי את המצפן עם ארנינה קשתן מהמורות הראשונות והמנוסות בארץ בתחום התקשורת המקרבת, זכיתי ללוות אותה בקורס שהיא מלמדת ולהנחות בעצמי קורסי תקשורת מקרבת. אמא ללביא ובת זוג לסרגי , מתכננת פרמקלצ'ר, בעלת תואר ראשון במדעי הסביבה ובעלת עסק עצמאי להנחייה והדרכה מזה עשור. 

מהרגע הראשון שנתקלתי בתקשורת המקרבת התאהבתי ,היא שינתה את חיי ולכן אני מעבירה אותה הלאה- יש את כל הסיכויים שהיא תשנה גם את חייכם.ן!

WhatsApp Image 2023-05-03 at 15.59.56.jpeg

כמה מילים על שקד

אז מי אני? שקד לב אור, נעים מאוד
מלא בלב אור שמחה ואופטימיות.
שואלים אותי הרבה – "אתה אף פעם לא עצוב?" אז כן אני עצוב לפעמים.. ואני אפילו בוכה!
הייתה לי הזכות לגדול במשפחה מלאת קסם, צבע, ואקרו יוגה (אבא אח ואחות מורים לאקרו יוגה)
בסלון בית הורי היה מקום להביע רגשות, לעמוד על הידיים ולהיות מי שאני.
מה קורה בחיי כרגע?
אני חי בצפון, על שפת הנחל, בנאות מורדכי הקסומה.
כמו הציפורים, גם אני אוהב לקום מוקדם! לנצל את טיפות השמש הראשונות לריצה, אופניים ושחייה בנחל.
כל יום הוא הזדמנות לחגיגה עבורי, ולמזלי אני גר בקהילה מדהימה שבה יש ארוחות משותפות, ערבי מדיטציה, כרבולים והמון תמיכה ושיתוף. התקשורת ואהבה והחברות הם הקרקע הבסיסית ממנה החיים שלי צומחים.

הקשר שלי לתקשורת מקרבת ולתנועה:
את יסודות התקשורת המקרבת למדתי בזמן הצבא, בעזרת פודקסטים ספרים וקבוצות לתרגול אמפתיה. כשרציתי להעמיק עוד פניתי אל – ארנינה קשתן – תלמידתו הישירה של מארשל רוזנברג ואל יורם מוסינזון, מורה בכיר ובינלאומי לתקשורת מקרבת.
ב10 שנים האחרונות אני משתדל יום יום להתחבר לעצמי בדרך פחות שיפוטית ומכאיבה, לשים לב מרגע לרגע למה שחי בי, כדי להתחבר לכמיהות העמוקות שלי ולתקשר את מה שחשוב לי באמת.
בצורה שתאפשר לאהבה שלי לזרום בטיבעיות החוצה אל העולם.
המשאלה שלי לעצמי כל יום מחדש:
לפגוש את עצמי בחמלה. גם היום עם כל הכלים וההכשרות, אני עדיין פוגש – פחדים, התמודדויות, לפעמים אני שיפוטי ו "לא מקרב". אני עדיין אנושי (תודה לאל) ומרגיש מבורך על כל הדמעות של הכאב והגדילה שזולגות ממני בשנים האחרונות.

 

המלצות תלמידים ותלמידות

ממליץ מאוד על הקורס עם חן המקסימה! 

הקורס עזר לי את להטמיע את התובנה שכל מה שמפעיל את חווית החיים שלנו בעולם הזה הוא יחסים ותקשורת שלנו עם עצמנו ועם אחרים. אם זה בזוגיות, בעבודה, במשפחה או עם חברים.הקורס עם חן נתן לי פרספקטיבה אחרת על יחסים ופתח לי האפשרות להגיב אחרת בתוך עולם של צרכים ורצונות שונים מתוך הבנה וחמלה לעצמי ולאדם העומד מולי. באופן כללי פתאום יש יותר אהבה בעולם סביבי.קורס חובה לכל יצור חי ונושם.

שי

שקד הוא מהאנשים שחי ונושם את התקשורת המקרבת. כל מפגש איתו הופך להזדמנות לחיבור ולאהבה, וליישום של התורה הזו בחיים. יש בו רגישות גדולה לאנשים ויכולת לזהות ולהרגיש אחרים. הזמן המשותף בקורס עזר ותמך בי לראות את האפשרויות לחופש הטמונות בכל מפגש אנושי ועם עצמי.
נדב מתיתיהו

הקורס של חן היה מאוד משמעותי עבורי, לאחר כל מפגש חזרתי מלאה ומסופקת ומפעם לפעם ממש יכולתי לראות איך המודל המדהים הזה מצליח להשפיע על כל הקן המשפחתי שלי. חן מנחה את הקורס בצורה קלילה ומובנת ועם זאת מעמיקה ומחברת. הבחירה ללמוד עם חן את הדרך המופלאה הזאת, זו בהחלט אחת הבחירות החשובות שעשיתי בשנה האחרונה.

                        תודה עליך

                          אולגה.


חנצוק המדריכה הכי מהממת קשובה ומדהימה בעולם. כל תוכן עובר בצורה נעימה חוויתית ועם זאת עמוקה שנכנסת עמוק לסיסטם עם יחס אישי לכל אחד ממשתתפי הקורס הכול נעשה תמיד בחיוך בצורה נעימה ומאפשרת מביאה איתה אווירה הכי נעימה מכילה ומאפשרת פתיחות בעולם !
קסם של בן אדם קורס הכי מומלץ לכל אחד.
❤️
הילל

כמו פרחים, גם אנחנו צריכים מים כדי להמשיך לצמוח ולפרוח. המים האלו הם בין היתר האהבה, ההקשבה והטיפול שלנו בעצמנו. שקד היקר, אני רוצה להגיד לך תודה ענקית על שנתת לי מים בצורת הזדמנות להקשיב לעצמי, לחקור וללמוד עוד. תודה על סדרת מפגשים קסומים, על מרחב מאפשר לשתף בו, על אמפתיה, על מקצועיות ורצון לתת. בטוחה שכל אחד ואחת שייצאו איתך למסע הזה ירוויחו מטפל מדהים וירוויחו חיבור נוסף לעצמם, בזכותך. בהצלחה ביציאה לדרך ותודה על הכל 
הילה קוריאל

התחלה 16.5 
ימי ג' 

9 מפגשים

16:00-19:00

קבוצת אנשים מדברים.jpg

התחלה 14.5 
ימי א' 

9 מפגשים

16:00-19:00

bottom of page